E-ticaret

Çevrimiçi varlığı olan herkes, önceki dönemlerde mümkün olmayan bir ölçekte B2C veya B2B ilişkileriyle etkileşimde bulunma yeteneğinden faydalanabilir.

Herkesin çevrimiçi varlığı olan kişiler, önceki dönemlerde mümkün olmayan bir ölçekte B2C veya B2B ilişkileriyle etkileşimde bulunma yeteneğinden faydalanabilir. E-ticaretin bazı temel avantajları şunlardır:

Hakimiyeti Pazar Değişikliklerine Kaptırın

2020 yılında çevrim içi perakende satışları 4.2 trilyon ABD dolarını aştı ve 2 milyardan fazla kişi ürün veya hizmet satın aldı. Perakende sektöründe devasa değişimler yaşanıyor. Siz perakende liderisiniz ve bunun farkındasınız, işte bu yüzden buradasınız. Tüketici talepleri hızla değişiyor ve yeni iş modelleri sektörü devrim niteliğinde değiştiriyor. Matican’ın perakende uzmanları, takımlarınıza rehberlik edecek ve bu pazar değişikliklerini ustaca kullanarak başarı platformu oluşturmak için çağdaş özel çözümler geliştirecektir.

  • BİRLEŞİK MÜŞTERİ DENEYİMİ

  • GENİŞLETİLMİŞ ÜRÜN YELPÂZESİ

  • MÜŞTERİ VE PAZAR TALEPLERİNE HIZLI CEVAP

  • OTOMASYON ARACILIĞIYLA DAHA YÜKSEK KÂRLILIK

  • KÜRESEL FIRSATLAR

Services

In this era, customers expect more from service providing companies. They want engagement, they want you to know what they want even if they don't themselves.

Manufacturing

Managing resources and tracking Inventory using ledgers and manual paperwork are a thing of the past.

Retail

Deliver the Customer Experience you’d be delighted to have.

Distribution

Wholesale distribution industry is changing rapidly, are you ready?

Education

A seismic shift has occurred and Education is changing, A shift brought on by the pandemic yet led by technology.

Agriculture

Agricultural services matter greatly to a nation’s well-being. They provide jobs and nutrition that affect the present and the future.

Healthcare

Your patients and employees are already dealing with enough pain, Managing documents and scheduling shouldn’t add to the hassle.

Müşteri Hikayeleri

Matican Group’un dijital çözümleri aracılığıyla gerçek dünya örneklerini keşfedin. İşletmelerin büyüme zorluklarını aşmalarına ve gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına nasıl yardımcı olduğumuzu gösteren ilham verici müşteri hikayelerini keşfedin. Bize katılın ve kendi başarınız için ilham kaynağı bulun.

İşlemler temelden değişti, kişiden kişiye olan temel işlemler, artan bir şekilde çevrimiçi alışverişe ve yerel restoran veya meyhanelerdeki e-Menü’lere artan bir bağımlılığa dönüştü.

Meet Our Team

How can we help?

ADRIANA

ADRIANA

CHIEF OPERATING OFFICER

Melika

Melika

SOLUTION PROVIDER, WEBSITE DEPT. LEAD

NIKIAS SCHACHINGER

NIKIAS SCHACHINGER

BUSINESS DEVELOPMENT, AUSTRIA